MENU
Aula_close Layer 1

Medlemmer

Jakob

Jakob Lage Hansen

Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Carinaparken 54, 3460 Birkerød
Postnr.: 3460  Birkerød
Mobil: 23811942
Emailadresse: jakoblage@hotmail.com
Beskrivelse: Formand Kontaktperson: 2. årgang
Heidi

Heidi Munch Jacobsen

Funktion: Ledelsesrepræsentant
Adresse: Vejringevej 30
Postnr.: 2730  Herlev
Telefon: 25852357
Mobil: 72684181
Emailadresse: hjo@rudersdal.dk
Betina

Betina Rye Jensen

Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Nørrevang 63,1 tv, 3460 Birkerød
Postnr.: 3460  Birkerød
Mobil: 22638136
Emailadresse: betinabudine@hotmail.com
Beskrivelse: Kontaktperson på 7. årgang
Iben

Iben Wistrup Schwaner

Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Pilegårdsparken 85, 3460 Birkerød
Postnr.: 3460  Birkerød
Mobil: 60541266
Emailadresse: iben.schwaner@gmail.com
Beskrivelse: Kontaktperson: 8.-9. årgang
Kim

Kim Martin Segelcke

Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Teglgården 50 A, 3460 Birkerød
Postnr.: 3460  Birkerød
Mobil: 22672926
Emailadresse: kim_segelcke@hotmail.com
Beskrivelse: Kontaktperson på 0.-1. årgang (Udsigten)
Sara

Sara Katrine Nissen

Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Trudeslund 30, 3460 Birkerød
Postnr.: 3460  Birkerød
Mobil: 30272682
Emailadresse: saranissen@privat.dk
Beskrivelse: Kontaktperson på 3.-4. årgang
Trine

Trine Klitgaard Bro

Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Teglværksvej 19, 3460 Birkerød
Postnr.: 3460  Birkerød
Mobil: 30732258
Emailadresse: trineklitgaardbro@gmail.com
Beskrivelse: Kontaktperson på 6. årgang
  Merete
Mette

Mette Menander Berg

Funktion: Ledelsesrepræsentant
Mobil: 72684184
Emailadresse: mmbe@rudersdal.dk
Christina

Christina Maria Ørsted Clemmensen

Funktion: Medarbejderrepræsentant
Adresse: Annexgårdsvej 4,st
Postnr.: 2610  Rødovre
Telefon: 29927378
Mobil: 29927378
Emailadresse: ccle@rudersdal.dk
Niels

Niels Kristian Rasmussen

Funktion: Medarbejderrepræsentant
Adresse: Karlebovej 44 A
Postnr.: 2980  Kokkedal
Mobil: 29890868
Emailadresse: nier@rudersdal.dk
 

Esther Marie Hovgaard Heunicke 09C

Funktion: Elevrepræsentant
 

Marius Vang Hüssy 08A

Funktion: Elevrepræsentant
 

Maiken Gjerrow Andersen

Funktion: Kommunalbestyrelsesrepræsentant

Skolebestyrelsens medlemmer